ЦСКА и Бохемианс играят при резултат 1:0 в последен мач за червените от

...

НА ЖИВО: ЦСКА - Бохемианс 1:0, Назон с фрапантен пропуск

ЦСКА и Бохемианс играят при резултат 1:0  в последен мач за " алените " от подготвителния им лагер в Анталия.

В 6-а минута Бохемианс извърши рисков корнер, а Димитър Евтимов не бе до дъно безапелационен и топката попадна във вратата му, само че попадението бе анулирано заради засада. Малко по-късно Тобиас Хайнц направи добър пробив с топка в крайници, след което опита отдалечен изстрел, който обаче не бе прецизен.

В 9-а минута Матиас Фаетон сподели добър нюх върху играта и откри Дюкенс Назон, а хаитянинът бе самичък против вратаря и със забележително самочувствие приключи във вратата на Бохемианс, с цел да открие резултата - 1:0 за ЦСКА.

В 13-а минута Назон пресира по превъзходен метод неприятелски бранител и съумя да му отнеме, като още веднъж бе очи в очи със стража на Бохемианс, само че този път не съумя да го преодолее в опита си да премине около него.

В 38-а минута ЦСКА провежда страхотна контраофанзива, като Матай откри Турицов на десния фланг, а българският национал центрира мигновенно с едно допиране на точката на дузпата, където Назон чакаше и засече, само че направи очевиден пропуск от чиста позиция.

В ответната офанзива Матай не бе съсредоточен в отбрана и футболист на Бохемианс нахлу в наказателното поле, като насочи удар по диагонала, който мина над напречната греда.

Стартови сформира:

ЦСКА:  25. Димитър Евтимов (в), 19. Иван Турицов, 2. Юрген Матай (к), 13. Браян Кордоба, 15. Тибо Вион, 26. Марселино Кареасо, 14. Тобиас Хайнц, 17. Емануел Шакич, 10. Джонатан Линдсет, 11. Матиас Фаетон, 9. Дюкенс Назон